• Bay Arlei
    İle konuşmak kolay, çok profesyonel ve hızlı hizmet, bayrak kalitesi süper iyidir. Brezilya'dan bile daha iyi!
  • Bay Antonio
    Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.
  • Bay Erhan
    İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!
İlgili kişi : Eric
Telefon numarası : 86-13593175042
Naber : +8613593175042

SKF Eğik Bilyalı Rulmanlı Yüksek Yük Taşıma Kapasitesi Yüksek Hızlar

Menşe yeri: Çin
Model numarası: SKF BA1B 307742
Ürün ayrıntıları
Vurgulamak:

mühürlü açısal temaslı rulmanlar

,

minyatür açısal temaslı rulmanlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

SKF Eğik Bilyalı Rulmanlı Yüksek Yük Taşıma Kapasitesi Yüksek Hızlar

Açıklama:

Eğik bilyalı rulman aynı anda hem radyal yüke hem de eksenel yüklere ve ayrıca saf dingil yüklerine dayanabilir. Daha yüksek limit hızları var. Yüksek hassasiyetli ve yüksek hızlı rulmanlar genellikle 15 derece temas açısı alır. Temas açısı eksenel yük kapasitesine karar verir. Tutucular pirinç, sentetik reçineler veya münferit yatak özelliklerine ve uygulama koşullarına tabi diğerlerinden imal edilmiştir.

Tek sıralı eğik bilyalı rulmanlar, bir yönde eksenel yükü barındırabilir, kalıcı radyal yük ise, ek eksenel kuvvet artacaktır. Şaftın veya mahfazanın sadece tek yönde sınırlı eksenel yer değiştirmesi. Eğik bilyalı rulmanların temas açısı 40'tır, bu nedenle büyük bir eksenel yükü karşılayabilirsiniz. Eğik bilyalı rulman tasarımı, ayrılmaz, iç ve dış bileziklerin her iki tarafında omuz yüksekliği farklıdır. Yatak yük kapasitesini arttırmak için, omzun bir tarafını aşağıya indirin, böylece yatak daha fazla bilyeye monte edilebilir.

Eğik bilyalı rulmanlar çiftleri, temel kombine radyal ve eksenel çift yönlü yük veya tamamen radyal yük olarak radyal yükleri barındırabilir. Tandem konfigürasyonu sadece tek yönlü bir eksenel yük alabilir, diğer konfigürasyonlar ya eksenel yüklerin herhangi bir yönüne tabi tutulabilir. Bu tip rulmanlar genellikle üreticiler tarafından eşleşen kullanıcıları birleştirir, kurulumdan sonra ön yükleme girişimini, eksenel ön yük durumunda çelik halkaları ve topları, böylece destekleyici sertliği ve tüm grubu tek bir rulmanın taşıma doğruluğunu geliştirir.

Uygulama:

Takım tezgahı mili, Yüksek frekanslı motor, Gaz türbini, Santrifüj, Yağ pompası, Kök üfleyici, Hava kompresörü, İletim, Baskı makineleri.

D (mm): 355,6
D (mm): 457,2
H (mm): 57,15
ağırlık (kg): 22,0

SKF BA1B 307742 Rulman SKF açısal temaslı itme rulmanları, yüksek yük taşıma kapasitesi, yüksek eksenel sertlik ve düşük sürtünme torkunun önemli olduğu uygulamalara uygundur. Geleneksel bilyalı rulmanlar ile karşılaştır, açısal temaslı bilyalı rulmanlar eksenel yüklere ek olarak radyal yükleri barındırabilir ve yüksek hızlarda çalışabilir.
SKF açısal temaslı bilyalı rulmanlar çok çeşitli tasarımlara ve ebatlara sahiptir. Bu katalogda sıkça kullanılan ve kullanılanlar tek yönlü açısal temaslı bilyalı rulmanlar, çift yönlü açısal temaslı bilyalı rulmanlar ve diğer açısal temaslı itme rulmanlarıdır.