• Bay Arlei
    İle konuşmak kolay, çok profesyonel ve hızlı hizmet, bayrak kalitesi süper iyidir. Brezilya'dan bile daha iyi!
  • Bay Antonio
    Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.
  • Bay Erhan
    İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!
İlgili kişi : Eric
Telefon numarası : 86-13593175042
Naber : +8613593175042

Temas Açısı ile Yüksek Performanslı Çift Sıralı Eğik Bilyalı Rulman

Menşe yeri: Çin
Ürün ayrıntıları
Vurgulamak:

mühürlü açısal temaslı rulmanlar

,

minyatür açısal temaslı rulmanlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Çift Sıralı Eğik Bilyalı Eksenel Bilyalı Rulmanlar Yüksek Performanslı

Çift Sıralı Eğik Bilyalı rulmanlar , arka arkaya düzenlenmiş iki sıralı bilyeye sahiptir. Bilyalı ve yuvarlanma yolları arasındaki yükteki hareket çizgileri (yük çizgileri), yatak ekseninde birbirinden uzaklaşır ve radyal düzleme göre 30 ° 'lik bir açı oluşturur. Özünde, benzer şekilde, yüz yüze veya arka arkaya eşleşmeli, tek bir Çift Sıralı Eğik Bilyalı temas noktasına sahip olmak için çalışırlar. Aradaki fark, Çift Sıralı Eğik Bilyalı rulmanların, bir rulmana çift yönlü bir eksenel yük alabilmeleridir. Bu, yatakların, her iki yönde aynı anda hareket eden radyal yükü ve eksenel yükü barındırmak için özellikle uygun olduğu anlamına gelir. Ayrıca mühürler veya kalkanlar ile kullanılabilir.

Eğik Bilyalı Rulman Özellikleri


1. Eğik bilyalı rulmanlar , yatak ekseni yönünde birbirine göre yer değiştiren iç ve dış bileziklerde yuvarlanma yollarına sahiptir. Bu, kombine yükleri karşılamak için tasarlandıkları anlamına gelir, i. E. Eş zamanlı olarak hareketli radyal ve eksenel yükler.
2. Açısal temaslı bilyalı rulmanların eksenel yük taşıma kapasitesi, artan temas açısı ile artar. Temas açısı α, devam eden noktaları birleştiren hat arasındaki açı olarak tanımlanır.

Şirket tanıtımı:


1) Kurumsal grup, sektörü uluslararası ticaretle birleştirir
2) Uluslararası Ticarette 13. Yıllık Deneyim
3) mükemmel tesisleri ile sıkı kalite kontrol sistemi
4) Gelişmiş üretim tesisleri
5) Ar-Ge'nin bol kapasitesi
6) Yüksek ve Yeni Teknoloji şirketi, düşük karbon ihmal ve çevre dostu.

Uygulamalar:


Kombinasyon kurutma makinesi, parlatma ekipmanları, kalıplama makinesi, Çamur kazıyıcı, Tek küçültme makinesi, Dantel makinesi, Slayt kılavuzu, Kırma makinesi, hap bırakma makinesi, sulama ve drenaj mekanik tesisleri, reaksiyon hala, Ütü ekipmanları, yıkama ekipmanları, Şişe üfleme makinesi, Ekle makine, Sayaç akışlı soğutma kulesi, yapıştırma makinesi, el çarkı ve Evrensel yazıcı vb

Ana Marka ve Ürünler:


1) SKF / FAG / INA / TIMKEN / NSK / KOYO / NTN / NACHI / IKO / ASAHI / ZWZ / HRB / LYC / HDBB
2) Sabit Bilyalı Rulman / Eğik Bilyalı Rulman / Konik Makaralı Rulman
/ Oynak Makaralı Rulman / Silindirik Makaralı Rulman / Eksenel Bilyalı Rulman / Thrust Makaralı Rulman / Yastık Blok Rulman / İğneli Rulman / Takip Makaralı Rulman / Otomatik Rulman / Çekme Kollu