• Bay Arlei
    İle konuşmak kolay, çok profesyonel ve hızlı hizmet, bayrak kalitesi süper iyidir. Brezilya'dan bile daha iyi!
  • Bay Antonio
    Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.
  • Bay Erhan
    İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!
İlgili kişi : Eric
Telefon numarası : 86-13593175042
Naber : +8613593175042

Yeni Eğik Bilyalı Rulman 7319BECBM 7319BECBP 7319BEM

Ürün ayrıntıları
Vurgulamak:

mühürlü açısal temaslı rulmanlar

,

minyatür açısal temaslı rulmanlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Yeni Eğik Bilyalı Rulman 7319BECBM 7319BECBP 7319BEM

Ürün tanıtımı:

Diğer bilyalı rulmanlara benzer eğik bilyalı rulman, açısal temaslı bilyalı rulman iç ve dış ırklar, bilyeli tamamlayıcı ve yatak kafesinden oluşur; Ancak, bir derin oluk rulman gibi diğer bilyalı rulmanlar farklı, bir eğik bilyalı rulman eksenel asimetrik yarış ile tasarlanmıştır.

Sonuç olarak, açısal temaslı bilyalı rulmanlar "kombine yükleri" desteklemek için daha uygundur (hem radyal hem de eksenel yönde yükleme); Tek yönde destekleyen saf eksenel yük de mümkündür. Genel olarak, eksenel bir yük için destekleme yeteneği; ve aynı zamanda, radyal bir yük için destekleyici özellik daha küçüktür.
Eğik bilyalı rulman üreticilerine göre, tek sıralı ve çift sıralı eğik bilyalı rulmanlar piyasada popüler olanlardır. Tek sıralı eğik bilyalı rulman sadece bir yönde eksenel yükü hareket ettirmek için uygundur; Sonuç olarak, genellikle birçok uygulamada çiftler veya çoklu düzenleme olarak kullanılırlar. Bununla birlikte, bir çift sıralı eğik bilyalı rulman, her iki yönde de bir eksenel yük ve bir radyal-yük için uygundur.

Özellik:

Eğik Bilyalı Rulmanlar İç bilezikler, Dış Halkalar, Toplar ve Kafeslerden oluşmaktadır.
1. Halka Malzemesi: Rulman Çelik ZGCr15 / GCr15
2. Toplar 'Malzeme: Karbon krom çelik / Si3N4
3. Kafes Malzemesi: Fenolik, Naylon, Plastik, Pirinç vb.
4. Açı: C -15 temas açısı, AC-25 temas açısı, B-40 temas açısı
5. Tolerans Sınıfı: ABEC7, ABEC9 (P4, P2)
6. Önyükleme: A-Light Preload, B-Medium Önyükleme, C-Heavy Önyükleme

Uygulama:

Tek sıralı eğik bilyalı rulmanlar, takım tezgahı mili, yüksek frekanslı motor, gaz türbini, santrifüj ayırıcı, küçük araba ön tekerlek, diferansiyel pinyon mili, güçlendirici pompa, sondaj platformu, gıda makineleri, bölme kafası, dolum makinası, düşük gürültü tipi soğutma kulesi , elektrikli ekipman, kaplama ekipmanları, takım tezgahı oluk plaka, ark kaynak makinesi.

Çift sıralı eğik bilyalı rulman, yağ pompası, kök blower, hava kompresörü, her türlü iletim, yakıt enjeksiyon pompası, baskı makineleri, planet redüktör, ekstraksiyon ekipmanları, sikloid redüktör, gıda paketleme makineleri, elektrikli kaynak makinesi, elektrik, kare kutu, yerçekimi tipi püskürtme tabancası, tel sıyırma makinesi, aks mili ekipmanları, kimyasal makine, test analizi