• Bay Arlei
    İle konuşmak kolay, çok profesyonel ve hızlı hizmet, bayrak kalitesi süper iyidir. Brezilya'dan bile daha iyi!
  • Bay Antonio
    Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.
  • Bay Erhan
    İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!
İlgili kişi : Eric
Telefon numarası : 86-13593175042
Naber : +8613593175042

Magneto Dubleks Eğik Bilyalı Rulmanlar, E17 İnce Kesitli Eğik Bilyalı Rulmanlar

Ürün ayrıntıları
Vurgulamak:

çift ​​sıralı eğik bilyalı rulman

,

mühürlü açısal temaslı rulmanlar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Küçük jeneratörler için E17, EN17 / BO17, Magneto eğik bilyalı rulman, HuiZhuanYi

Eğik bilyalı rulmanlar radyal yük ve eksenel yükleri veya sadece eksenel yükleri destekleyebilir ve yüksek hızda çalışabilir.

tek sıralı eğik bilyalı rulmanlar sadece tek yönde eksenel yükü destekleyebilir, ayı radyal yükte, ek eksenel kuvvete neden olur ve sadece şaft veya mahfazanın eksenel yer değiştirmesini bir yönde sınırlayabilir. Çift montaj çiftleri, yatak dış halka nispeten geniş uç geniş ve dar uç dar uç karşı karşıya. Bu ek aksiyal kuvveti önleyebilir ve eksen veya boşluk her iki yönde de sınırlamak için şaft veya gövde. Eğik bilyalı rulman derin oluk daha fazla topları oldu bilyalı rulman, bu yüzden yük taşıma kapasitesi tüm bilyalı rulman içinde en yüksek ve sağlam bir sertliğe sahiptir, istikrarlı döndürür. Ayrıca radyal boşlukta iç ve dış halkalar göreceli deplasman yoluyla da olabilir.

Eğik bilyalı rulman özellikleri:

(1) Eğik bilyalı rulmanlar özellikle kombine (eksenel ve radyal) yükleri taşımak için uygundur. Bazen, aynı zamanda saf eksenel yük taşıyabilir ve daha yüksek hızda çalışabilirler. Radyal yük altında, karşılanması gereken eksenel bileşen kuvveti üretilecektir. Böylece rulmanlar normal olarak ikinci bir yatağa karşı ayarlanır.


(2) Tek sıralı eğik bilyalı rulmanlar sadece bir yönde hareket eden eksenel yük taşıyabilir. Birçok uygulamada, çift veya açılı düzenlemeli açısal temaslı bilyalı rulmanlar kullanılmalıdır. Eğik bilyalı rulmanların eksenel yük taşıma kapasitesi, kontak açısının artmasıyla artmaktadır.


(3) Eğik bilyalı rulmanlar, yatak ekseni yönünde birbirine göre yer değiştiren iç ve dış bileziklerde yuvarlanma yollarına sahiptir. Bu, kombine yükleri, aynı zamanda aktif radyal ve eksenel yükleri karşılamak için tasarlandıkları anlamına gelir.

İç halka hendek, daha derin açık bilyalı rulmandan biraz daha hafiftir, dış çaptaki GouDe'nin dışından hiçbir dosya YuanZhuMian'dır. Böylece dış, montaj yatağında uygun ayırabilir. Genellikle, kullanım için iki rulman, klasik 4-30 MM küçük küçük boyutlu rulmantır. Esas olarak küçük jeneratörler, HuiZhuanYi, ölçüm aleti, vb. İçin kullanılır. Bakır alaşımlı damgalamanın genel kullanımı a.

d D B Cr (H) C0r (K) Cr (kgf) C0r (kgf) kilogram
17mm 44mm 11mm 7350 1500 750 153 0.080

Neden bizi seçmelisiniz

1. Kalite Kontrol Araçlarımızın ve diğer ürünlerin kalitesinin sağlanması için, QC personelimiz sıkı tedarikçi değerlendirmeleri, gelecek kontroller, süreç içi kontroller, son kontroller ve teslimat öncesi denetimler yapar. En önemlisi, müşterilerimizin söylediklerini dinlememiz ve sürekli iyileştirme yoluyla ürünlerimizin kalitesini iyileştirmenin yollarını arıyoruz.

2. OEM Yeteneği Biz istikrarlı ve uzun vadeli işbirlikleri süpermarketler ile inşa ettik, biz canalso dünya çapında müşterilerimize ODM, OEM ve Ajan hizmetleri sunmaktayız.

3. Parçalar Mevcut Dünyanın her yerine anında teslimat için yedek rulmanlar var. Bizim rulmanlar yaygın olarak motor, fan, enjeksiyon kalıplama makinesi, madencilik, mekanik ekipman, metalurji, haddeleme, otomobil, demiryolu, demir ve çelik, güç, tekstil, ambalaj, petrol, kağıt yapımı, vb alanlarda kullanılır

4. İyi Garanti Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini, bizim için birinci öncelik olarak alıyoruz. Güvenilir garantiler ve iyi satış sonrası hizmetler sağlıyoruz.