• Bay Arlei
    İle konuşmak kolay, çok profesyonel ve hızlı hizmet, bayrak kalitesi süper iyidir. Brezilya'dan bile daha iyi!
  • Bay Antonio
    Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.
  • Bay Erhan
    İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!
İlgili kişi : Eric
Telefon numarası : 86-13593175042
Naber : +8613593175042

Çelik Endüstrisi Özel Boyut için Rulman Pirinç Şerit Bilyalı Rulman

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SNK
Sertifika: CE
Model numarası: 16001
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: FOB SHANGHAI
Ambalaj bilgileri: dış ambalaj: karton veya olmayan tahta kutu; yastık ambalaj: EPE köpük
Teslim süresi: 3 ~ 4 hafta
Ödeme koşulları: TT, D / A, D / P, Western Union
Yetenek temini: Ayda 800 adet
Ürün ayrıntıları
Vurgulamak:

v oluk rulman

,

u oluk rulman

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Çelik Endüstrisi Özel Boyut için Rulman Pirinç Şerit Bilyalı Rulman

Ürün kısa giriş:

Sabit bilyalı rulmanlar genellikle bir çift yüksük, bir kafes, bir grup çelik bilyeden oluşur. Yapısı basit, kullanımı kolaydır, bu nedenle en yaygın kullanılan rulmanlardır. Sabit bilyalı rulman, radyal yükler için en uygun hale getirilmiş kesintisiz bir kanal kullanır. Bu tasarım, yüksek hızda çalışırken bile hassas tolerans sağlar. Bu tip yatak genellikle radyal yükü taşımak için kullanılır, ancak aynı zamanda belirli bir her iki yönde eksenel yük. Rulmanın belirli bir aralıktaki radyal boşluğunu arttırdıklarında, açısal temaslı bilyalı yatakların doğasına sahiptirler ve daha büyük eksenel yüklere dayanabilirler. Genişletilmiş ürün yelpazemiz, eksiksiz bir açık, kalkan, conta ve geçmeli halka kombinasyonları sunmaktadır.

Uygulama:

Bu rulmanlar en yaygın tiptedir ve çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Çelik Sanayi, Madencilik ve İnşaat, Kağıt Makineleri, Rüzgar Türbinleri, Takım Tezgahları, Redüktörler, Elektrik Motorları, Pompalar ve Kompresörler, Enjeksiyon Kalıplama, Motosiklet, Demiryolları vb.

Halka ve bilyeler, rulman Gcr15 (AISI52100), tutturucu pirinç şerit (H62) veya üst kalitede soğuk haddelenmiş şerit (spcc BQ B402) ile zımbalanır ve gerekirse takviyeli plastikler mevcuttur. Kalkan fosfatlama ile yapılır. Sıcak preslenmiş çelik iskelet ve bütironitril kauçuk.

Paslanmaz çelik yatakların halkaları ve topları paslanmaz çelik 9Cr18 (AISI440c) ile rafine edilir.

Her 10 setleri rulmanlar plastik tüp içine paketlenmiş veya paslanır kağıt ile tecavüz ve karton kutu içine paced. Tek pakage mevcuttur, yani, her set taşıyan bilgi plastik torba içinde yer alan ve daha sonra küçük bir kutu içinde paketlenmiş.